Skip to main content
Розмістити

© Сайт оголошень Bizy. Усі права захищено.

 
 
 
 

Автор


Додати до обраного
1000 ГРН
  • ID оголошення: 168
  • Скільки дивилися: 36
  • Дата додавання: 2024-07-06 15:27:49

Контакти

Печі булер’ян - сучасні прилади для опалення

To negotiate

Опис

Сьогодні навряд чи знайдеться той, хто може залишитись спокійним і не думати про те, як обігріти власне житло взимку без достатньої кількості електрики. 

Але рішення є!

Український виробник, компанія RUD Garden, пропонує великий вибір печей-буржуйок для опалення приміщень, нагріву води та приготування їжі. Сучасні буржуйки (печі буле’рян) - це стильні, енергоефективні аналоги колишнім печам, які працюють на твердому паливі: дровах, пресованих брикетах тощо. Булер’яни мають металевий корпус та труби, тож завдяки своїй конструкції ці печі добре та швидко протаплюють приміщення, є більш економічними аналогами газовому та електричному опаленню, дуже стильно вписуються в будь-який інтер’єр та можуть працювати до 12 годин без додаткового поповнення пальним. 

Інтернет-крамниця компанії RUD Garden - це місце, де можна ознайомитись зі всім переліком варіантів печей-булер’ян та обрати саме той варіант, який найбільш задовольнить ваші потреби. До речі, сучасні опалювальні печі мають варильну поверхню, що просто ідеально у тих випадках, коли треба не тільки обігріти приміщення, а ще й приготувати їжу. 

Асортимент печей-булер’ян в крамниці RUD Garden:

  • конвекційні класичні печі для опалення будинків;

  • печі з варильною поверхнею;

  • камінофени - печі, що поєднують функцію власне опалювального приладу та каміну.

Містоположення

Дніпро

Характеристики