Skip to main content
Розмістити

© Сайт оголошень Bizy. Усі права захищено.

 
 
 
 

Автор


Додати до обраного
1000 ГРН
  • ID оголошення: 170
  • Скільки дивилися: 34
  • Дата додавання: 2024-07-09 10:03:15

Контакти

25 червоних троянд - класичний та вишуканий подарунок найближчим

To negotiate

Опис

Подарувати незабутні яскраві враження своїй коханій та висловити почуття можна, якщо обрати у подарунок букет квітів. 

Без сумніву, троянди - це класичний варіант подарунку, на якому дуже часто зупиняються при виборі квітів. Букет з 25 червоних троянд - ідеальна традиція та розкішний знак уваги. 

Інтернет-крамниця квітів у Запоріжжі Flowers Story пропонує величезний асортимент букетів квітів та квіткових композицій, серед яких - розкішні букети з червоних троянд. 

Погодьтесь, що букет з 25 червоних троянд стане доречним і як знак уваги, і в якості подарунку на день народження та ювілей, і як зізнання у коханні. Для коханої, мами, близьких букет з 25 троянд - дійсно ідеальний вибір. 

Крамниця квітів  Flowers Story дарує позитив та посмішки за допомогою чарівних квітів у Запоріжжі. Тут для кожного замовника і висока якість спеціально та прискіпливо вибраних квітів, і сучасний дизайн, і можливість замовити квіти з доставкою навіть тоді, коли ви територіально знаходитесь за тисячі кілометрів від Запоріжжя та своїх близьких. 

Завітайте до нашої крамниці та замовляйте букет з 25 червоних троянд в інтернет-крамниці Flowers Story – даруйте радість та любов своїм близьким!

 

Містоположення

Запоріжжя

Характеристики