Skip to main content
Розмістити

© Сайт оголошень Bizy. Усі права захищено.

 
 
 
 

Автор


Додати до обраного
1000 ГРН
  • ID оголошення: 159
  • Скільки дивилися: 36
  • Дата додавання: 2024-06-25 17:49:09

Контакти

Дивовижні букети квітів від інтернет-крамниці Flowers Story

To negotiate

Опис

Знаходитесь далеко від Запоріжжя? Не можете особисто привітати рідну людину? Завітайте до інтернет-крамниці квітів та обирайте квіткову композицію, яка буде якомога більше відповідати події. 

«Flowers Story» - це не просто замовлення та доставка букетів, це щире бажання подарувати яскраві, позитивні та добрі емоції кожному. 

Величезний асортимент: монобукети, букети з поєднання квітів, квіткові композиції у кошиках та капелюшних коробках, букети з солодощами тощо. Сучасні пакувальні рішення, різноманітна кольорова гама – від білих, пастельних відтінків до яскравих, оригінальні форми букетів, поєднання кольорів, квітів та декору, букети з солодощами – все це можна знайти в інтернет-крамниці квітів у Запоріжжі. 

До того ж, ваше замовлення може бути доставлене отримувачу у вказані день та час – це дуже необхідна послуга, якщо ви бажаєте зробити приємний сюрприз, залишитись інкогніто або ж просто знаходитесь далеко і просто не маєте змоги привітати особисто. 

А тепер занотуйте адресу інтернет-крамниці квітів у Запоріжжі та неодмінно завітайте. Будемо раді подарувати яскраві позитивні емоції вам та вашим близьким!

Містоположення

Запоріжжя

Характеристики